דף הבית >> אודות
מי אנחנו?
זיסל'ה - מרכז להורים וילדים בגבעתיים התחיל את דרכו עם מספר מצומצם של חוגים וחנות בוטיק קטנה והפך עם הזמן לבית שני לאמהות ותינוקות.
אנו מציעים מגוון חוגים ופעילויות של התפתחות תינוקות וילדים בקבוצות קטנות ואינטימיות. בנוסף, אנחנו מציעים הרצאות העשרה בנושאים שונים: ייעוץ שינה, בקיעת שיניים, טעימות, שלבי התפתחות התינוק ועוד..

בחנות המטריפה שלנו ניתן למצוא פריטים יחודיים לתינוקות ולילדים - צעצועים, בגדים ושאר הפתעות. כל הפריטים נבחרים בקפידה בהתאמה מגיל לידה עד גיל 4 שנים.
מה עושים פה?
זיסל'ה מציעה מגוון עשיר ואיכותי של חוגים לקטנטנים בהדרכתה של קרן ארז, בעלת המקום ומדריכה התפתחותית מנוסה. המקום פועל בגישה יחודית עם אהבה לתינוקות ולילדים.

אנו מציעים חוגים לתינוקות מגיל לידה, בדגש על ליווי התפתחותי, וחוגים מהנים ומגוונים עד גיל 4 שנים וחוגי טרום בלט עד גיל גן חובה.
איך זה עובד?
כולנו יודעות שכשיש תינוק חדש בבית קשה להתחייב לשעות וזמנים של חוגים ופעילויות. 
זו הסיבה שאנו בזיסל'ה מתאימים את עצמנו לאימהות הטריות.
אצלנו, את יכולה להגיע להפעלה עם התינוק רק מתי שנוח ומתאים לך, ללא התחייבות למספר רב של פגישות, בלי תשלומים נוספים או 'קנסות'.

כאשר תצטרפי לרשימת התפוצה של החוג שבחרת, תקבלי אחת לשבוע מסרון שיזכיר לך את היום והשעה של החוג ותוכלי להירשם במקום בסמס / בטלפון. 
הסיפור המלא מאחורי זיסל'ה- איך קרן ארז הפכה את הקושי לעסק מצליח  

 

הכל התחיל מרעידת אדמה בחיים האישיים שלי.
את הקשיים האובייקטיבים שחוותה כאם צעירה, הפכה קרן לעסק מצליח המציע פתרונות להורים וילדים, ויש לה מסר חשוב לכל האמהות.

 

קרן ארז, 41, נשואה לשגיא ואמא לשלושה, היא האישה מאחורי זיסל’ה, מרכז הורים וילדים שהוא שם דבר בתחומו.
 

מאיפה הכל התחיל?

“הכל מתחיל בזיהוי של צורך ומציאת התשובה. זיסל’ה הוא כל התובנות שלי מחופשת הלידה הראשונה ומהדרך שעשיתי עם עצמי. זהו מרכז חוגים והעשרה להורים וילדים שנועד לתת מענה לצרכים שהיו לי כאמא בתחילת הדרך, מקום של תמיכה והקשבה. מהמקום שלי יכולתי להעריך עד כמה הורות היא רעידת אדמה – זוגית, אישית ובכלל. אני כאם צעירה הרגשתי שאיבדתי את עצמי, אבל מאותו מקום גם מצאתי את עצמי. הדרך שלי התחילה כשנרשמתי ללימודי ליווי התפתחותי והתחלתי לעבוד בתחום ואת הדרך לעצמאות הביאה עמה הלידה השנייה. מאז זה רק הולך ומתפתח”.

הבנתי שאמא שנמצאת באיזון היא הסוד לילד רגוע והשאלה היא איך מגיעים לשם. למדתי גם NLPEdna Maimon והתחלתי ליישם את הכל במין סינרגיה ששכללה את עצמה. דרך ניסוי וטעיה, מצאתי את הדרך שמשלבת את תחום ההורות, התפתחות הילד והקשר עמו, עם נשיות ועצמיות. זו הדרך שעובדת נכון עבור כל הצדדים”.

מה את הכי אוהבת בזיסל’ה?

“להרגיש שאני חיה את החזון שלי – לעזור לאמהות ולתינוקות שלהם. הורות זו המסגרת הראשונה באמת שמגיעה בלי ‘הוראות הפעלה’. אחרי מערכת החינוך, הצבא, הלימודים והעבודה, אנחנו מוצאות את עצמנו פתאום בתוך מערכת ללא חוקים שתלויה בנו. אני עוזרת להורים למצוא את הכללים, למצוא מקום של קשב שבו הם רואים את הילד ואת התפקיד שלהם, מסייעת להם לעשות סדר ולמצוא איזון. זה מרגש כל פעם מחדש. אני פותחת כל בוקר את זיסל’ה בשבע וחצי בבוקר בחיוך שלא נגמר”.

איך הכל משתלב ביחד?

“חוגי התינוקות מתבססים על שפה, שירים ותנועה, שמפתחים את הגוף וגם את המוח, והכל במסגרת של fun. מעבר לתוצאות ההתפתחויות שמתקבלות, נבנה כאן קשר בין הילד להורה, שגם מרוויח מהטיפול, לא רק מנטלית אלא גם פיזית. לדוגמא, שירה וחיוך לתינוק ישפיעו פיזיולוגית גם על האם. מעבר לכך, אני עובדת עם אימהות – מדברת איתן על הכל: זוגיות, הורות, מיניות, וגם נותנת שיעורי בית. השיתוף והלמידה הם מתמשכים וכמו שהן לומדות, גם אני לומדת”.

מה לדעתך אמא צעירה צריכה לשמוע?

״המון אימהות מפחדות היום. ד”ר גוגל מבלבל, יש המון אינפורמציה לא מהימנה ומתנגשת והבלבול עצום. המסר הכי חשוב הוא שאי אפשר להרגיע תינוק כשאת לא רגועה. אסור שילד יוציא אותך משליטה, את הזרוע המכוונת. כדי שתהיי בשליטה את קודם כל צריכה להיות בפוקוס״.

טיפ אחרון?

״אם את מאמינה – אל תהססי, מקסימום זה יצליח, כשיש לך את החזון אף אחד לא יכול עלייך, את צריכה ללכת עד הסוף עם האמת שלך. חשוב להבין שכל אתגר הוא ברכה, מקום לצמוח – לעצור, להתבונן, להבין, להתמקד ולצאת לדרך מחדש״.
 

זיסל’ה – צה"ל 42 , גבעתיים.
זיסלה-בית להורים וילדים בגבעתיים
Www.zicale.co.il


קצת עלינו....

 
 
זיסל'ה הוא מרכז להורים וילדים בגבעתיים,
שהחל את דרכו כחנות קטנה עם כמה חוגים, והתפתח למקום שמהווה ממש כמו בית שני עבור אימהות וילדים רבים. אנו מציעים מגוון פעילויות בתחום התפתחות תינוקות וילדים, בסטודיו חדיש ומרווח ובקבוצות אינטימיות. בחנות המטריפה שלנו ניתן למצוא מוצרים יחודיים לתינוקות ולילדים - צעצועים ומשחקים שלא רואים בכל מקום ובגדים יפיפיים המתחדשים ומתחלפים מדי יום.

זיסל'ה

 

צרו קשר

 
you tube
פייסבוק
zicaletoys@walla.co.il
03-6706767
zicaletoys@walla.co.il
צה"ל 42 גבעתיים

 
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לייבסיטי - בניית אתרים